Open Y Lily (1.1.1) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: select
pl: wybierz

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Go
pl: Idź

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: read more
pl: czytaj więcej

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Today
pl: Dzisiaj

en: month
pl: miesiąc

en: Next page
pl: Następna strona

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Search Form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: mobile
pl: mobilne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Address 1
pl: Adres

en: Footer text
pl: Tekst stopki

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Main background
pl: Główne tło

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: 404 Page not found
pl: Nie znaleziono strony (404)

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Navigation menu
pl: Menu nawigacyjne
