Open Y Lily (1.1.11) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Read more
mg: Tohiny

en: Search
mg: Karoka

en: read more
mg: tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
