Open Y Lily (1.1.11) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: select
mn: Сонгох

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
