Open Y Lily (1.1.12) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: select
lt: pasirinkti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Go
lt: Pirmyn

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Today
lt: Šiandien

en: month
lt: mėnesis

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
