Open Y Lily (1.1.13) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: select
ca: selecciona

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Go
ca: Vés-hi

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: read more
ca: llegeix més

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Today
ca: Avui

en: month
ca: mes

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Search Form
ca: Formulari de cerca

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Main background
ca: Fons principal

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
