Open Y Lily (1.1.13) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: select
sv: välj

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Read more
sv: Läs mer

en: Go
sv: Gå till

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: read more
sv: läs mer

en: You are not authorized to access this page.
sv: Du har inte behörighet till denna sida.

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Today
sv: Idag

en: month
sv: månad

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon

en: Search Form
sv: Sökformulär

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Directions
sv: Instruktioner

en: mobile
sv: mobil

en: Pagination
sv: Paginering

en: Address 1
sv: Adress 1

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
