Open Y Lily (1.1.14) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Read more
nn: Les meir

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: read more
nn: les meir

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: Header
nn: Topptekst

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: month
nn: månad

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst
