Open Y Lily (1.1.16) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: read more
ku: درێژە

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی
