Open Y Lily (1.1.17) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: select
ug: تاللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: read more
ug: داۋامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
