Open Y Lily (1.1.19) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Header background
bo: མགོ་ཤོག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས།

en: 404 Page not found
bo: ༤༠༤ དྲ་ངོས་རྙེད་མི་འདུག
