Open Y Lily (1.1.2) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: select
tr: seç

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Go
tr: Devam et

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: read more
tr: devamını oku

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Today
tr: Bugün

en: month
tr: ay

en: Related content
tr: İlgili içerik

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Search Form
tr: Arama Formu

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Directions
tr: Yönler

en: mobile
tr: mobil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Footer background
tr: Altbilgi arkaplanı

en: Header background
tr: Üstbilgi arka planı

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: 404 Page not found
tr: 404 Sayfa bulunamadı

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Page @items.current
tr: Sayfa @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
