Open Y Lily (1.1.6) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: select
el: επιλογή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Today
el: Σήμερα

en: month
el: μήνας

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
