Open Y Lily (1.2.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Read more
ast: Lleer más

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: read more
ast: lleer más

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
