Open Y Lily (1.2.0) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: select
th: เลือก

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: filter
th: ตัวกรอง

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
