Open Y Lily (1.2.1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: select
hy: ընտրել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Today
hy: Այսօր

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
