Open Y Lily (1.2.1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: select
kk: таңдау

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: read more
kk: Толық оқу

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
