Open Y Lily (1.2.2) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: select
gl: seleccionar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Read more
gl: Ler máis

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: categories
gl: categorías

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: read more
gl: ler máis

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Today
gl: Hoxe

en: month
gl: mes

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: filter
gl: filtro

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
