Open Y Lily (1.2.2) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: select
ms: pilih

en: Content
ms: Kandungan

en: Cancel
ms: Batal

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Go
ms: Pergi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Preview
ms: Pratonton

en: Default
ms: Lalai

en: read more
ms: baca lagi

en: You are not authorized to access this page.
ms: Anda tidak diberi keizinan untuk mengakses laman ini.

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Today
ms: Hari ini

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: filter
ms: tapis

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Main background
ms: Latar belakang utama

en: Footer background
ms: Pengaki latar belakang
