Open Y Lily (1.2.2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: select
sl: izberi

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Read more
sl: Preberite več

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: read more
sl: preberi več

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Today
sl: Danes

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
