Open Y Lily (1.2.3) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
