Open Y Lily (1.2.3) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: select
lv: izvēlēties

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Go
lv: Aiziet

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: categories
lv: kategorijas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Today
lv: Šodien

en: month
lv: mēnesis

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Next >
lv: Tālāk >

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Favicon
lv: Favikona

en: Search Form
lv: Meklēšanas Forma

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Directions
lv: Virzieni

en: mobile
lv: mobilā

en: filter
lv: filtrs

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
