Open Y Lily (1.2.3) - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: select
uk: вибір

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Read more
uk: Читати далі

en: Go
uk: Перехід

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: categories
uk: категорії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: read more
uk: детальніше

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Today
uk: Сьогодні

en: month
uk: місяць

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Next >
uk: Далі >

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Favicon
uk: Іконка favicon

en: Search Form
uk: Форма пошуку

en: Welcome to
uk: Ласкаво просимо до

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Directions
uk: Напрямки

en: mobile
uk: мобільний

en: filter
uk: фільтр

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Main background
uk: Основне тло

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: desktop
uk: робочий стіл

en: Scroll to top
uk: Прокручування нагору

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: tablet
uk: планшет

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Navigation menu
uk: Навігаційне меню

en: Unfortunately, selected branch doesn`t provide needed membership type. Please select other membership type or branch.
uk: Нажаль, обрана філія не надає необхідного типу членства. Будь-ласка, виберіть інший тип членства або філію.

en: Find the Membership That’s Best For You
uk: Знайдіть членство, що найбільше вам пасує

en: Membership price:
uk: Вартість членства:

en: one time joining fee
uk: одноразова вступна платня

en: Here is where you specify a branded colour schema for website.
uk: Тут ви можете обрати брендовану схему кольорів для веб-сайту.

en: Here is where you can see a preview of your new colour schema.
uk: Тут ви можете побачити попередній перегляд вашої нової схеми кольорів.

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
