Open Y Lily (2.0.0) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: select
da: vælg

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Read more
da: Læs mere

en: Categories
da: Kategorier

en: Go
da: Skift

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Archive
da: Arkiv

en: read more
da: læs mere

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Today
da: I dag

en: month
da: måned

en: Membership
da: Medlemskab

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Print
da: Udskriv

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Search Form
da: Søgegormular

en: Display the search form
da: Vis søgeformularen

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Directions
da: Retninger

en: mobile
da: mobil

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Address 1
da: Adresselinje 1

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Main background
da: Baggrund

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Previous page
da: Forrige side

en: 404 Page not found
da: 404 Side ikke fundet

en: Primary menu
da: Primære menu

en: First page
da: Første side

en: Page @items.current
da: Side @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
