Open Y Lily (2.0.0) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Read more
jv: Candhaké

en: Categories
jv: Kategori

en: Go
jv: Nuju

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Today
jv: Dinā iki

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Print
jv: Céthak

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main background
jv: Latar utama

en: Footer background
jv: Latare footer
