Open Y Lily (2.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Categories
af: Kategorieë

en: Go
af: Gaan

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
