Open Y Lily (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Today
bn: আজ

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Print
bn: প্রিন্ট
