Open Y Lily (2.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
