Open Y Lily (2.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Categories
is: Flokkar

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Today
is: Í dag

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Print
is: Prenta
