Open Y Lily (2.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Print
ku: چاپکردن

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
