Open Y Lily (2.0.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Go
my: သွားမည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Today
my: ယနေ့

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
