Open Y Lily (2.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Read More
nn: Les meir

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Print
nn: Skriv ut
