Open Y Lily (2.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Go
ta: செல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Today
ta: இன்று

en: Read More
ta: மேலும் வாசிக்க

en: Go to first page
ta: முதல் பக்கம் செல்

en: Go to last page
ta: கடைசி பக்கம் செல்

en: Print
ta: பதிப்பு
