Open Y Lily (2.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
