Open Y Lily (2.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Go
vi: Đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Today
vi: Hôm nay

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Print
vi: In

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Previous page
vi: Trang trước
