Open Y Lily (2.0.0) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: select
ur: انتخاب کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Archive
ur: آرکائیو

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Logo
ur: لوگو

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
