Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Date
mn: Огноо

en: Category
mn: Ангилал

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Email
mn: Имэйл

en: Location
mn: Байрлал
