Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Next
bg: Още

en: Date
bg: Дата

en: Category
bg: Категория

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Email
bg: Е-поща

en: Location
bg: Местоположение

en: Address
bg: Адрес

en: Filters
bg: Филтри
