Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Register
gl: Rexistrar

en: Date
gl: Data

en: Category
gl: Categoría

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Location
gl: Localización

en: Address
gl: Enderezo

en: Filters
gl: Filtros

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Paragraph
gl: Parágrafo
