Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.6) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
