Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.7) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Date
nn: Dato

en: Category
nn: Kategori

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Filters
nn: Filter
