Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Register
sv: Registrera

en: Date
sv: Datum

en: Category
sv: Kategori

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Email
sv: E-post

en: Location
sv: Plats

en: Address
sv: Adress

en: Filters
sv: Filter

en: Class name
sv: Klassens namn

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
