Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Register
af: Registreer

en: Date
af: Datum

en: Category
af: Kategorie

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Location
af: Ligging
