Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Register
ro: Înscriere

en: Date
ro: Data

en: Category
ro: Categorie

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Email
ro: email

en: Location
ro: Locația

en: Address
ro: Adresă

en: Filters
ro: Filtre

en: Skip
ro: Sari peste
