Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Category
ar: التصنيف

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Location
ar: الموضع

en: Address
ar: العنوان

en: Filters
ar: المرشحات

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
