Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Date
ast: Data

en: Category
ast: Categoría

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Location
ast: Llugar

en: Filters
ast: Filtros
