Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།
