Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Category
fi: Kategoria

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Location
fi: Sijainti

en: Address
fi: Osoite

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Skip
fi: Ohita
