Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Register
tr: Kaydol

en: Date
tr: Tarih

en: Category
tr: Kategori

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Email
tr: E-posta

en: Location
tr: Konum

en: Address
tr: Adres

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Class name
tr: Sınıf adı

en: Skip
tr: Atla

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
