Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Date
eo: Dato

en: Category
eo: Kategorio

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Location
eo: Loko

en: Filters
eo: Filtroj
