Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Next
he: הבא

en: Register
he: הרשמה

en: Date
he: תאריך

en: Category
he: קטגוריה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Email
he: דוא"ל

en: Location
he: מיקום

en: Address
he: כתובת

en: Filters
he: מסננים

en: Call
he: התקשר/י
